Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Merkezi Yağlama Sistemleri

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Hizmetlerimiz
Çimento Endüstrisi
Otomotiv Endüstrisi
Madencilik Endüstrisi
Kimyasal Endüstrisi
E Motor,Pompa ve Kompresörler
Taşıyıcı Sistemler
Enerji Santralleri
Gıda Endüstrisi
Makine Mühendisliği
Makine Parçaları
Taş Ocakları Endüstrisi
Demirçelik Endüstrisi
Hizmetlerimiz
Yağlama ve Hidrolik Sistemleri - Durmuşoğlu Makina
    Koruyucu bakım mühendisliğine atfedilen değer sonucu, Merkezi Yağlama Sistemleri çok geniş bir uygulama alanında önemli bir rol üstlenmektedir.Otomatik Merkezi Yağlama Sistemleri, sürtünmenin makine ve ekipmanlar üzerinde sorun olduğu her yere merkezi bir kaynaktan yağ sevketmek için kullanılır.
    Ürünlerimiz, ekipmanlarınız ve makinalarınızın ihtiyacı olan tam doğru miktarda yağlama yaparak sarfiyatın olmamasını ve çevrenin kirlenmemesini sağlar. Kalitemiz Tescillidir...Üretim ve satış sonrası hizmet kalitemiz, ISO 9001 kalite yönetim sistem belgesi ile tescillenmiştir.
Hidrolik ve Yağlama Sistemleri     Amacımız; kalite ve fiyat avantajının optimum karışımı sayesinde ve yılların vermiş olduğu engin tecrübesiyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve standartları ile paralel hareket ederek onların ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak ve her iki tarafa da fayda sağlayan uzun ömürlü ilişkiler kurabilmektir.
  Prensiplerimiz
Müşterilerimizle, partnerlerimizle aramızda üst düzey güvenilirlik ve kredibilite sağlamak için hem zaman hem kalite hem de fiyat adına sözümüzün her zaman arkasında dururuz.Bizim için açık, samimi ve özenli iletişim çok önemlidir.
Hidrolik ve Yağlama Sistemleri
Hidrolik ve Yağlama Sistemleri - Hidrolik Sistemler   Merkezi Yağlama Sistemleri
Merkezi otomatik yağlama sistemi ise; makinenin çalışmaya, başlamasından itibaren ilk yağlamayı yaparak devreye girer. Ve belirlediğiniz zaman aralıklarında istenilen yerlere istenilen miktarda yağ göndererek makinelerden azami ölçüde istifade etmenizi sağlar.
Duyurular
Yeni Yerimizde Hizmetinizdeyiz

Durmuşoğlu Makina
Duyurular
Web Tasarım - TM